Tým MeetHorse

Vanda Binderová
kůň Ferry

Ferry & Ing. Vanda Binderová

certifikovaná koučka, expert na vzdělávání

Eva Chládková
klisna Melinda

Eva Chládková & Melinda

instruktorka jezdectví, sportovní jezdkyně

Sedm let se s radostí věnuji vzdělávání

a rozvoji manažerů, zaměstnanců a talentů ve velkých firmách (Vodafone, Česká spořitelna). Provázím lidi na cestě k osobnímu a profesnímu rozvoji jako konzultant, kouč a lektor.

Nejbližší mi jsou témata (sebe)koučování, změny a autentického leadershipu.

vystudovala jsem VŠE

a dále jsem se rozvíjela ve specializovaných kurzech v oblasti psychologie. Ve společnosti QED Group jsem absolvovala výcvik v koučování akreditovaný ČAKO (Českou asociací koučů). Jsem členem EAHAE (European Association for Horse Assisted Education) s licencí pro vzdělávání lidí skrze interakci s koňmi.

Od dětství jezdím na koni

a jsem držitelem sportovní licence ZZVJ. Baví mě propojovat principy vzdělávání a jezdectví, proto jsem společně s Evou založila projekt MeetHorse.

Jsem fanouškem všech, které baví se rozvíjet a posouvat dál.

Koně jsou mojí vášní

od útlého dětství. Před deseti lety jsem si splnila svůj sen a pořídila si svého prvního koně. Nyní vlastním dva a jeden z nich je lektorem v kurzech MeetHorse.

Aktivně závodím v parkuru

A startovala jsem i v military a drezuře. Jsem držitelem jezdecké licence ZZVJ a instruktorem jezdectví. Baví mě předávat své zkušenosti, proto se věnuji trénování dětí. Ráda se rozvíjím, absolvovala jsem kurz horsemanshipu s Václavem Bořánkem. Hodně mě obohatila spolupráce s legendárním jezdcem a koňským veterinářem MVDr. Jurajem Hanulayem.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu,

a dále jsem se rozvíjela se v oblastech angličtiny a psychologie. Pracovala jsem pro castingovou agenturu a díky tomu se podívala po celém světě. Na lektorskou dráhu jsem se vydala před pár lety, kdy jsem založila firmu ImageFactory.cz, v rámci které pořádám workshopy v oblasti líčení, vizážistiky a typologie. K tomu přibyl projekt MeetHorse, ve kterém propojuji všechny své vášně dohromady.

Kam dál?

Bližší informaceo našich kurzech

V nabídce najdete více informací o kurzech.

Rádi pro vás navrhneme i varianty na míru.

Kdo jsmea proč nám důvěřovat

Seznamte se blíže s lektory a jejich odborností, zkušenostmi a certifikacemi.